Zarząd Fundacji

BEATA PIKULPrezes Fundacjibeata.pikul@radosnyrodzic.org
Wave Image

BEATA PIKUL - Prezes Fundacji, żona Krzysztofa, mama nastoletniej córki Aleksandry, aktywator i motywator wszelkich działań, inspiruje i porywa do działania, z wykształcenia specjalista w zarządzaniu strategicznym WSB-NLU Nowy Sącz, z zamiłowania mówca motywacyjny - UJ Retoryka,

Trener - Wszechnica UJ, terapeuta w procesie certyfikacji w terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach TSR - Uniwersytet Jana Pawła 2.

Moja pasja to mówienie, trener dobrej zmiany i kompetencji miękkich – komunikacja, umiejętności wychowawcze, społeczne doradca w zakresie rozwoju osobowego – przyciągaj, świeć i ogrzewaj.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej :

www.rodzicemsiestajesz.pl

 

Motto: Powiedz to dobrym słowem albo milcz.

MARIA URBAŃCZYK - Wiceprezes Fundacji , żona Grzegorza i mama syna Mateusza, w relacjach z innymi słucha sercem, certyfikowany trener oraz coach ICF.
Ukończyła Psychologię w Zarządzaniu na UJ, wpisana na listę ogólnopolskich trenerów „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców” - rekomendacja na stronie www.ore.edu.pl.


Motto: „Wszystko mogę w Tym który mnie umacnia”.

MARIA URBAŃCZYKWiceprezes Fundacjimaria.urbanczyk@radosnyrodzic.org
Wave Image
GRZEGORZ URBAŃCZYKWiceprezes Fundacjigrzegorz.urbanczyk@radosnyrodzic.org
Wave Image

GRZEGORZ URBAŃCZYK – Wiceprezes Fundacji, mąż Marii,tato Mateusza, dusza towarzystwa, nieoceniony w nawiązywaniu relacji, uśmiech i radość zjednują małego i dużego, z wykształcenia humanista, z zamiłowania organizator każdej misji, nie poddaje się.


Motto: „Smutnych pocieszać”.

KRZYSZTOF PIKUL – Sekretarz Zarządu Fundacji, mąż Beaty, tato Aleksandry, na co dzień perfekcyjny Pan Domu, emanuje duchem spokoju wokoło, inżynier mechanik, specjalista w branży samochodowej, z pasji koneser dobrej kuchni i spotkań przy stole.

 

Motto: „Ora et labora  módl się i pracuj”.

KRZYSZTOF PIKULSekretarz Fundacjikrzysztof.pikul@radosnyrodzic.org
Wave Image
Fundacja Radosny Rodzic

Fundacja JMJ RADOSNY RODZIC
  Siedziba główna

ul. Marii Dąbrowskiej 22/47

33-100 Tarnów, Polska

  +48 695 637 437
  +48 603 583 511
  fundacja radosnyrodzic.org

NIP: 8733266614 REGON: 380024010 KRS: 0000725154

 +48 695 637 437     +48 696 943 153